fbpx
Ekologia Eksperymenty Podróże Styl życia Zero Waste

Wyjazd Eko Bohaterek – 10 powodów, aby NIE jechać

Już po raz drugi organizuję ekologiczny wyjazd rozwojowo-wypoczynkowy dla kobiet. Zdałam sobie jednak sprawę, że być może nie jesteś wystarczająco poinformowana o ryzykach, z którymi wiąże się taka impreza. Poznaj zagrożenia związane z wyjazdem, zanim podejmiesz decyzję o zapisie. Poznaj 10 powodów, aby nie wybierać się na wyjazd Eko Bohaterek. Przeczytaj, aby nie żałować.

Po wyjeździe będziesz zbyt wypoczęta

Sielskie otoczenie Beskidu Niskiego, hamaki, leżaki… Do tego łagodna joga, dzięki której obudzisz zastygłe ciało. To zdecydowanie za dużo relaksu jak na 4 dni. Jak wiadomo, wypoczynek trzeba umieć sobie dawkować, bo co za dużo to niezdrowo. Istnieje poważne ryzyko, że na tym wyjeździe wypoczniesz ZA BARDZO.

Efekt zbyt dużej dawki relaksu.

Nic nie będzie smakować jak dawniej

Wegetariańskie posiłki gospodyni Starej Farmy rozpieszczą Twoje kubki smakowe do tego stopnia, że będą jak nieznośne, rozwydrzone dzieci. Trudno będzie dorównać specjałom serwowanym przez Magdę. Lepiej więc trzymać się z daleka od takiej kuchni, by nie fundować sobie później zbędnych rozczarowań. Majowe uczty pod gołym niebem są nieodłączną częścią wyjazdu eko bohaterek. Fanaberia!

Przytłoczy Cię piękno przyrody

Lasy,  pagórki, cisza, rozgwieżdżone niebo, łąki, stare, drewniane chaty.W takim otoczeniu będziemy spędzać czas. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, prawdopodobnie nie jesteś przyzwyczajona do takich widoków. Brak hałasu, krzykliwych banerów i smogu mogą być szokiem dla Twojego organizmu. Przemyśl czy jesteś na to gotowa.

Zbyt dużo, zbyt inspirujących, zbyt życzliwych ludzi wokół

Podczas wyjazdu poznasz nowe, przyjazne, bratnie dusze. Wasze rozmowy mogą przeciągać się w nieskończoność, co może być czasem uciążliwe. Na co dzień nie jesteśmy w końcu przyzwyczajeni do takiej ilości uśmiechów i życzliwości. Czy uda Ci się w tym odnaleźć? Co gorsza, może właśnie przez nich przyjdą Ci do głowy zupełnie nowe, szalone pomysły. Strata czasu i zaśmiecanie głowy.

Ekologia przesłoni Ci oczy

Warsztaty z szycia woreczków wielorazowych oraz kuchni zero waste pogłębią Twoje doświadczenie w tych dziedzinach. Wyjazd eko bohaterek może sprawić, że zbyt mocno zainteresujesz się ekologią i zbyt szybko wejdziesz na poziom ekspercki. Poczujesz się tak pewnie, że kolejnym, naturalnym krokiem może być nawet edukowanie innych. Czy warto przyspieszać ten proces? Pośpiech szkodzi. 

wyjazd eko bohaterek
Wyjazd rozwojowy dla kobiet

Same baby

“Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, a “gdzie kucharek sześć…”. Może być ciężko, bo na tym wyjeździe będą przecież SAME KOBIETY. Kobiety ze swoimi doświadczeniami, bolączkami, pomysłami, którymi chętnie się dzielą.. Kobiety, które zbyt dobrze rozumieją siebie nawzajem, i które czują ideę siostrzeństwa. 4 dni przeładowane kobiecą energią  – czy z tego w ogóle może wyniknąć coś dobrego?

Zbyt dużo czasu dla siebie

Na co dzień nie jesteśmy przyzwyczajone do tego, aby robić coś tylko dla siebie. 30 minut z książką, drzemka po posiłku czy spacer przed śniadaniem to zbędne luksusy, na które mogą sobie pozwolić tylko influencerki. Poza tym, jak się ma za dużo wolnego czasu, to przychodzą człowiekowi do głowy głupie pomysły. Na przykład takie związane z rozwojem osobistym czy zmianami w życiu. Nie chcemy tego!

Słaby zasięg

Będziesz tęsknić za powiadomieniami. Przegapisz tak istotne wiadomości jak np. to, że ciocia Basia polubiła zdjęcie kota cioci Krysi, a wujek Zbyszek przesyła życzenia “Smacznej kawusi!”. Nie będziesz mogła być na bieżąco z poprawiającymi humor wiadomościami ze świata. Z powodu słabego sygnału, ciężko będzie Ci odpowiedzieć na 50-te pytanie Twoich dzieci pt. “Gdzie są płatki?”. Przegapisz jaki kosmetyk akurat poleca infuelncerka Joanna z Poznania i na jakiej sponsorowanej imprezie bawi się warszawska śmietanka.Od braku powiadomień można zwariować. No i wstyd nie być na czasie!

Świeże powietrze uderza do głowy 

Podczas swobodnych  spacerów po beskidzkich lasach możesz dostać zawrotów głowy, ponieważ Twój organizm będzie tęsknił za gęstą, miejską atmosferą. Dodatkowo, szlaki w okolicy Ropek nie znają pojęcia „tłumu” więc kto nas uratuje? Brzmi jak przepis na katastrofę. Tak się kończy obcowanie z naturą.

Strata czasu

Nie dość, że wyjazd trwa 4 dni, to w pakiecie masz jeszcze 2 webinary do odhaczenia. Jeszcze nie wyruszysz do Ropek, a już tracisz cenny czas na jakieś pogaduszki. Jeden wiedzowy webinar będzie  prowadzony przeze mnie, a drugi będzie towarzyskim spotkaniem zapoznawczym. Wszystko po to, aby na miejscu każdy czuł się już swobodnie. Całkiem sporo zamieszania jak na jeden, zwykły wyjazd rozwojowy.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że czujesz przewrotny ton tego tekstu, bo tak naprawdę 10 wad, które omówiłam, są największymi zaletami wyjazdu EKO BOHATEREK. Podrzucę Ci jeszcze opinie Uczestniczek poprzedniej edycji. Sądzę, że są najlepszą rekomendacją. Zaręczam, nie pisałam tych opinii sama (choć trudno w to uwierzyć, tak są pochlebne)!

Wyjazd Eko Bohaterek – opinie

Iwona z Łodzi: “Wyjazd z Kasią Wągrowską? Chętnie powtórzę to doświadczenie. Chociaż jechałam z pewną dozą nieśmiałości i niepewności okazało się, że cztery dni w otoczeniu osób zainteresowanych tym samym tematem, otwartych na drugiego człowieka i pozytywnie nastawionych do innych minęły stanowczo za szybko. Urozmaicony program powodował, że niczego nie było zbyt wiele i nic się nie mogło znudzić. No i last but not least – miejsce! Ropki – poza cywilizacją, cisza, spokój, świetne jedzenie i gospodyni, piękna pogoda i magiczny najdłuższy dzień w roku. Jedyny minus: ZA KRÓTKO 🙂
Jola z Obornik Śląskich: “Czy warto? Oczywiście! Chociaż miałam obawy przed wyjazdem to super miejsce, atmosfera, jedzenie a przede wszystkim dziewczyny i fantastyczne relacje, które się nawiązały dały mi mnóstwo energii. Bycie wśród osób, które myślą podobnie i nie oceniają, ale wspierają to było niesamowite doświadczenie, na powtórzenie którego czekam z niecierpliwością”.
Ewa z Warszawy: “Dzięki wyjazdowi poznałam wspaniale osoby, które myślą i czują podobnie jak ja, to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy poszukania drogi do tego co jest dla nas ważne. Dodatkowo, dzięki warsztatom nauczyłam się jak samodzielnie robić kosmetyki czy korzystać z otaczający mnie ziół. Wisienką na torcie była Stara Farma i Ropki ze wspaniałym jedzeniem, pięknymi widokami, ciszą i spokojem”.

Szczegóły wyjazdu

Wyjazd Eko Bohaterek kosztuje 2290 zł, a płatność może być rozłożona na 3 raty. W tej kwocie masz już wszystko zapewnione. Po Twojej stronie jest tylko zabranie kilku ubrań na zmianę i dojazd do Ropek (pociągiem dojedziesz do Grybowa, stamtąd Cię odbierzemy). 

Czasu na rezerwację jest już niewiele, więc omów sprawę z rodziną/ małżonkiem/ kumpelami i podejmuj śmiało decyzję – LINK DO ZAPISÓW

Więcej szczegółów wyjeździe znajdziesz na stronie wyjazdu: TUTAJ

Mam nadzieję, że za około miesiąc widzimy się na Starej Farmie!

wyjazd eko bohaterek
Wyjazd rozwojowy dla kobiet
Previous Post Next Post

Przeczytaj jeszcze

No Comments

Leave a Reply