fbpx
Klub Zmieniaczy Świata

Dla każdej osoby, której leżą na sercu kwestie ekologiczne!

Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy masz już za sobą lata eko działania.
W Klubie Zmieniaczy Świata rozwiniesz skrzydła!

 • Być może chcesz wprowadzić eko zmiany w swoim domu? 
  Super! Z pewnością pomożemy Ci to ogarnąć!
 • Chcesz przeprowadzić akcję w swojej dzielnicy? 
  Niewątpliwie, w Klubie dowiesz się jak się za to zabrać.
 • Marzysz o bardziej ekologicznych rozwiązaniach w Twojej firmie? Z pewnością w Klubie zyskasz argumenty, by przekonać szefa.

Klub jest skierowany do odbiorców o różnym poziomach zaawansowania więc nie martw się, jeśli czujesz się „zielon_” 🙂 Wiedza podawana jest w przystępny sposób i dostosowana do potrzeb słuchaczy.

Klub Zmieniaczy Świata to platforma sprawdzonej eko wiedzy
i doświadczeń stworzona przez Kasię Wągrowską – Ograniczam Się

Kasia Wągrowska - założycielka Klubu Zmieniaczy Świata

Klub Zmieniaczy Świata – co w nim znajdziesz?

 • Nowe, merytoryczne webinary z najlepszymi ekspertami eko branży min. 2 x w miesiącu
 • Ekskluzywne lajwy o sprawach ważnych i bieżących z Kasią Wągrowską – 1x w tygodniu
 • Klub Czytelniczy w formule czytamy i omawiamy, ze specjalnym ofertami od wydawnictw
 • Bazę ponad 100 nagrań webinarów w eko tematach (wersja premium)
 • Serdeczną, zaangażowaną społeczność
 • Moje osobiste wsparcie – w Klubie jestem cała dla Was!

Czy czasem czujesz, że…

 • starasz się działać w duchu zero waste, ale nie wierzysz, że zmiana codziennych przyzwyczajeń realnie pomaga?
 • czujesz przygnębienie i bezsilność, czytając kolejne wiadomości o postępie zmian klimatycznych i zagrożonych gatunkach ?
 • być może wiesz dużo na temat zero waste, ale zamiast pochłaniać kolejne dawki wiedzy, chcesz zmieniać, wdrażać, działać?

Wiem, że wiele osób myśli i czuje tak jak Ty. 

Dlatego stworzyłam Klub Zmieniaczy Świata i sądzę, że to miejsce dla Ciebie.

Klub Zmieniaczy Świata to 100% sprawdzonej eko wiedzy podane na tacy, dostępne w każdej chwili, także na smartfonie.

Na koniec najważniejsze – Klub to najbardziej życzliwa eko społeczność w całym Internecie.

Dołącz do Klubu i postaw na trwałe eko zmiany w swoim życiu.
Jestem pewna, że z moim wsparciem Ci się uda!

Klub Zmieniaczy Świata opiera się na 5. głównych filarach:  

 • Energia  – energetyka odnawialna, transformacja energetyczna, nowe technologie niskoemisyjne, itp.
 • Woda – ochrona zasobów wodnych, wpływ człowieka na zasoby wodne, stan polskich rzek i jezior, Bałtyk itp.
 • Odpady – ograniczanie odpadów, recykling, segregacja odpadów, nowe technologie związane z odpadami, styl życia zero waste
 • Bioróżnorodność – rolnictwo a bioróżnorodność, ochrona gatunków roślin i zwierząt, leśnictwo, zapylacze itp.
 • Green Jobs – nowe zielone zawody, jak szukać pracy w branży EKO, CSR, ESG, jak wyglądają realia pracy na tych stanowiskach

Dodatkowo, w naszej Bazie Wiedzy (takim naszym eko Netflixie) znajdziesz
ponad 100 merytorycznych nagrań w tych dziedzinach:

Być może zastanawiasz się jak to jest z tą energetyką jądrową. Czy pomoże ocalić klimat? Czy jest dl anas bezpieczna? Sama jestem ciekawa więc zapytamy o to wprost Jakuba Wiecha, redaktora Energetyka24.pl

Nurtuje Cię jak działa branża fast fashion i jak wyrwać się z jej objęć? Bez wątpienia, to temat ważny etycznie i środowiskowo, dlatego mamy o tym cały cykl prosto od najlepszej Ekspertki od eko mody – Katarzyny Zajączkowskiej.

Pomimo, że segregujesz odpady, zawsze znajdzie się jakiś odpad, z którym nie wiesz co zrobić? A w ogóle, to zastanawiasz jak to jest z recyklingiem na przykład kartonów po soku? W tych kwestiach pomoże nam między innymi Monika Michalska – Pani od Odpadów.

Chcesz jeść bardziej wegetariańsko, ale nie wiesz jak to zrobić z głową? O tym dowiesz się od dietetyczki Iwony Kibil, która na co dzień wspiera swoich klientów w diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Marzy Ci się bujny ogród przyjazny zapylaczom? W końcu dowiesz się jak to zobić! Mamy od tego najlepszych ludzi! Dr Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis rozprawiają się z mitami na temat roślin.

Wydaje się, że dom w stylu zero waste to wyzwanie? Mamy cały dział poświęcony ekologicznemu sprzątaniu, odgracaniu i porządkowaniu. Na przykład Mama Chemik podpowiada jak kręcić domowe środki czystości i czy można łączyć sodę z octem.

A może chcesz zacząć kompostować, ale obawiasz się zapachu i bałaganu? Ja także byłam w tym miejscu i zapewniam Cię, że w tym także Ci pomożemy!

Zależy mi na Twoim zadowoleniu, dlatego pierwsze 2 tygodnie Klubu masz ZA DARMO. Możesz sprawdzić jak to działa i nic nie tracisz, jeśli Ci się nie spodoba!

Co konkretnie znajdziesz w Klubie?

Przede wszystkim webinary, warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi z naszymi ekspertami.

Do tego motywujące wyzwania, przydatne life-hacki i przestrzeń do dzielenia się pomysłami i poglądami. W końcu znajdziesz motywację, by zacząć!

Platformę internetową, dzięki której nawiążesz nowe znajomości z ludźmi myślącymi podobnie jak Ty. W przeciwieństwie do wielu grup Facebookowych, u nas nie uświadczysz hejtu. Poza tym, mamy opcję znajodowania Klubowiczów w pobliżu. Naprawdę ciekawe osoby mogą być tuż obok!

Ze względu na Twoją wygodę, dostęp do Klubu masz zarówno na komputerze jak i w aplikacji w telefonie. Dlatego fachową eko wiedzę masz dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Masz zagwarantowane:

 • co najmniej 2x w miesiącu nowe webinary na żywo z Ekspertami i Ekspertkami
 • nagrania webinarów – bez limitu w wersji PREMIUM
 • 1x w tygodniu Kranówki z Wągrowską, czyli specjalne lajwy tylko dla Was – o bieżących eko sprawach, także o tym co istotne dla Was. Tego nie ma ani na moim Facebooku, ani na Instagrame.
 • 1x w miesiącu Klub Czytelniczy
  Na początku miesiąca ogłaszamy lekturę, a następnie pod koniec, spotykamy się online, aby o niej porozmawiać. To dodatkowa motywacja do czytania wartościowych pozycji. Często współpracujące z nami wydawnictwa zapewniają dla Was darmowe ksiązki lub ebooki.
 • materiały dodatkowe, promocje i zniżki na moje produkty!

Podsumowując, duuuuużo ekologicznego wege mięsa!

Martwisz się, że już teraz masz sporo na głowie i nie dasz rady tego ogarnąć dodatkowych aktywności??

Spokojnie, będziesz działać swoim rytmie. Wydaje się, że materiałów jest dużo, ale możesz przecież wybrać te, które najbardziej Cię interesują. Nawet najbardziej zaangażowany kinomaniak nie obejrzysz całego Netflixa w dwa tygodnie 🙂

Poza tym, webinary, live’y czy wywiady są nagrywane, więc możesz do nich wrócić w dowolnym momencie w wersji PREMIUM.

Wiemy, że po wejściu do Klubu można usiąść z wrażenia, ale zachęcam Cię do innego podejścia. To nie jest kolejny obowiązek czy kurs do zaliczenia. Przede wszystkim jesteśmy tu po to, by czuć się dobrze, chłonąć wiedzę i działać na miarę swoich możliwości.

Dołącz do społeczności, w której znajdziesz
wsparcie, wiedzę i motywację do eko działania.

 • 0% hejtu. Tu podzielisz się śmiało swoimi opiniami, wątpliwościami i pomysłami, nie obawiając się, czy jesteś „wystarczająco eko”. Skupiamy się na tym, co nam wychodzi. Bez osądzania.
 • 0% ściemy. Zyskasz dostęp do sprawdzonej wiedzy, którą dzielą się doświadczeni eksperci. Webinary, wywiady, live’y i sesje Q&A wraz z kartami pracy i notatkami wizualnymi.
 • 100% wsparcia. Jedna z klubowiczek powiedziała, że w klubie czuje się jak u mamy, która częstuje pomidorówką. Czy może być lepiej?

Klub Zmieniaczy Świata jako będzie gościł Ekspertów takich jak:

Jakub Wiech – ekspert od spraw energetycznych, zwłaszcza transformacji energetycznej i atomu, dziennikarz, prawnik, redaktor naczelny serwisu Energetyka24. Przybliży nam kwestie atomu w kontekście ekologii.

Daniel Petryczkiewicz – fotograf i aktywista. Zaangażowany w obronę najcenniejszych krajobrazowo i mokradłowo obszarów na Urzeczu – Łąk i Łęgów Oborskich. Współdziała i współpracuje z kolektywami: Siostry Rzeki, Alarm dla Klimatu, Stowarzyszenie Nasz Bóbr, Lasy i Obywatele, Jaki Będzie Las.

Damian Korczewski – Dyrektor ds. jakości, Sibelco Green Solutions Poland S.A. Specjalizuje się w realizacji zadań związanych z zarządzaniem jakością surowców i recyklingu szkła w Sibelco. Angażuje się w projekty związane zarówno z edukacją ekologiczną, jak i ochroną środowiska, a w szczególności z obszaru gospodarowania odpadami.

Justyna Zwolińska – Instytut Spraw Obywatelskich – Prawniczka specjalizująca się w zagadnieniach związanych z polityką jakości i ochroną środowiska w rolnictwie, polityką żywnościową, Wspólną Polityką Rolną oraz dobrostanem zwierząt gospodarskich. Wieloletnia współpracowniczka organizacji pozarządowych zajmujących się rolnictwem, ochroną środowiska i zwierząt. . Koordynatorka ds. rzecznictwa Koalicji Żywa Ziemia w ramach obywatelskiej inicjatywy europejskiej Good Food Good Farming.

Janusz Mizerny – od 2007 w branży eko. Pokaże nam kulisy pracy na stanowisku Sustainibility Manager i nauczy nas liczyć ślad węglowy.

To już 6. edycja w Klubu, dlatego mamy całe grono zadowolonych Absolwentów!
Sprawdź, co możesz zyskać jeśli dołączysz już TERAZ.

Posłuchaj, co o Klubie sądzi jedna z naszych najdłużej działających Klubowiczek – Iza,

Klub Ograniczam Się to stara nazwa Klubu Zmieniaczy Świata, a Iza jest naszą Klubowiczką do dziś 🙂

Kto za tym wszystkim stoi?

Kasia Wągrowska Klub Zmieniaczy Świata

Ja, czyli Kasia Wągrowska. Możliwe, że znasz mojego bloga Ograniczam Się, którego piszę już od 2015 roku, albo czytałeś_aś moją książkę „Życie zero waste. Żyj bez śmieci i żyj lepiej” – pierwszą książkę o zero waste w Polsce. Na co dzień skupiam społeczność na profilach w social mediach. Edukuję w zakresie redukcji odpadów, recyklingu, świadomej mody i aktywizacji społecznej.

No i działam. Zainicjowałam akcję Givebox Poznań, w ramach której na ulicach miasta uruchomiono szafy do wymiany rzeczy. Jestem współzałożycielką Po-Dzielni – pierwszego w Polsce freeshopu z prawdziwego zdarzenia. Jestem też ekspertką inicjatywy UNEP-GRID Climate Leadership.

Zajęć mi nie brakuje, ale zdecydowałam się założyć Klub, bo dobrze wiem, jak to jest, gdy nie znajdujesz zrozumienia w otoczeniu i jesteś postrzegany_a jak eko freak. Takie były moje początki. I dlatego dziś tworzę przestrzeń, w której każdy, komu losy naszej planety leżą na sercu, ma swój kawałek podłogi.

Zapraszam i Ciebie!

Często zadawane pytania

 1. Jak odbywa się płatność za Klub?

  Podczas dołączania do Klubu (np. klikając w przyciski powyżej), pojawi się prośba o podanie numeru karty płatniczej. Co miesiąc aplikacja będzie ściągać opłatę z Twojego konta. Nie musisz martwić się przelewami. Opcja ta działa tak jak popularne serwisy streamingowe np. Netflix, HBO itd.

 2. Czy mogę zapłacić przelewem?

  Nie ma takiej możliwości. Aplikacja Mighty Networks nie obsługuje tego rodzaju płatności.

 3. Jak długo trwa udział w Klubie?

  Jak długo będziesz chciał_! Udział w Klubie nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. W przypadku płatności miesięcznej, możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Kupując dostęp na rok, masz dostęp na rok.

 4. Ile webinarów mogę obejrzeć?

  Ile chcesz! W naszej Bazie Wiedzy znajduje się ponad 100 nagrań, a liczba ta rośnie z każdym miesiącem. Nagrania są dostępne bez limitu, możesz z nich korzystać kiedy chcesz i ile chcesz.

 5. Jak zrezygnować z subskrypcji?

  Po prostu wchodzisz na swój profil na platformie i klikasz:

  Zdjęcie profilowe > Personal Settings > Account > Deactivate My Account.

 6. Co zrobić, jeśli coś nie działa?

  Napisz do Super Marii na maria@ograniczamsie.com. Jeśli problem dotyczy bezpośrednio funkcji aplikacji, najlepiej napisz od razu do supportu Mighty Networks.

 7. Na ile kupuje się dostęp do Klubu?

  Oferujemy dostęp miesięczny lub roczny, zgodnie z ofertą, którą znajdziesz na stronie wyżej. Opcje roczne są bardziej korzystne cenowo.

 8. Czym różnią się od siebie opcje STANDARD, PREMIUM i VIP?

  W opcji STANDARD masz do dyspozycji przestrzeń klubu, 2x w miesiącu webinar z Ekspertem oraz jego nagranie dostępne przez 48h od emisji, Klub Czytelniczy, Kranówki z Wągrowską.

  W opcji PREMIUM masz to wszystko + nielimitowany dostęp do Bazy Wiedzy z ponad 100 nagrań webinarów, do których możesz wracać kiedy chcesz.

  W opcji VIP masz wszystko co w premium + prowadzony prze Kasię Wągrowską kameralny mastermind dla max. 6 uczestników. Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

 9. Czy można korzystać z Klubu przez smartfona?

  Tak! Wielką zaletą naszej platofmy jest to, że możesz korzystać ze wszystkich funkcji Klubu przez smarfona i przez komputer. Wiele osób chwali sobie tę opcję, bo np. odsłuchują sobie webinary w drodze do pracy właśnie na telefonie.