fbpx
Ekologia Zero Waste

Otwieram znów Klub Ograniczam Się! Dlaczego Cię jeszcze w nim nie ma?

Klub Ograniczam Się

Słyszałaś kiedykolwiek nazwę Klub Ograniczam Się? Tak? Woow! W takim razie nie jestem aż taką pangą biznesu, za jaką się uważam. 

Klub Ograniczam Się to przede wszystkim LUDZIE i WARTOŚCIOWE TREŚCI. To społeczność wrażliwa na tematy związane z dbaniem o siebie, swoje najbliższe otoczenie i środowisko. Od strony technicznej – to także wygodna, internetowa platforma wiedzy. Korzystasz z niej trochę jak z Netflixa –  wybierasz interesujący temat, oglądasz kiedy chcesz i rozwijasz się w swoim tempie. Podczas webinarów, wyzwań, warsztatów poznajesz narzędzia, dzięki którym w Twoim życiu zachodzą realne zmiany na lepsze. W końcu rozumiesz jak naprawdę działa recykling, wiesz o co chodzi z pestycydami, potrafisz założyć balkonowy warzywnik… A to tylko garść tematów, które zrealizowaliśmy do tej pory. Brzmi dobrze? 

Dla mnie osobiście, Klub Ograniczam Się to projekt, który ma w moim sercu szczególne miejsce. Realizując go, spełniam swoją misję i marzenie o wyjątkowym, serdecznym miejscu w sieci skupionym wokół ekologii i rozwoju. Wierzę, że jeśli czytasz ten wpis, to mogłoby Ci się u nas w Klubie całkiem spodobać. 

Poznaj Klub Ograniczam Się i przekonaj się, że to miejsce także dla Ciebie 🙂

Co to jest Klub Ograniczam Się?

Jeśli jesteś zaniepokojony stanem środowiska i chcesz zadbać o nie, o planetę i o siebie z ludźmi, którzy mają podobne odczucia i obawy, znajdziesz tu dla siebie bezpieczną przystań i odrobinę wytchnienia” Ewelina M.

Klub to moja autorska przestrzeń w Internecie skupiona wokół tematów ekologicznych i nie tylko. To miejsce spotkań ludzi, dla których zrównoważony rozwój, przyroda, klimat, środowisko, ale także dobrostan psychiczny są ważne.

 • Interesują Cię tematy eko, ale nie masz czasu na własną rękę szukać sprawdzonych informacji? Klub jest dla Ciebie! 
 • Przytłacza Cię ciężar niepokojących prognoz klimatycznych i złych wiadomości ze świata? Jesteśmy tutaj razem i uczymy się radzić z trudnymi tematami
 • Chcesz działać w duchu ekologicznym, ale nie wiesz jak to robić? Właśnie TYM się tu zajmujemy. 

Wyobraź sobie, że nie jesteś sama ze swoimi problemami – masz obok siebie społeczność ponad setki życzliwych dusz myślących podobnie. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do Klubu, będą Twoją inspiracją i zasobem w tych trudnych czasach.

No i najważniejsze. W Klubie Ograniczam Się działamy na miarę swoich możliwości i we własnym tempie. Robisz tyle, ile możesz i chcesz. 

Bez spiny.

Co robimy w Klubie?

Możesz się wiele nauczyć, nawet jak myślisz (tak jak ja przed wstąpieniem do klubu), że po co mi to, wszystko wiem. Poruszane tematy, serie webinarów, otwartość klubowiczów i poczucie wspólnoty to, to co można dostać w klubie. Natalia B.

W Klubie rozwijamy się realizując regularne webinary, praktyczne warsztaty oraz wyzwania. Ale to nie wszystko! Dokładny opis zawartości Klubu znajdziesz na końcu wpisu. Spotkania na żywo z Ekspertami – takimi, jak Janusz Mizerny z bloga Green Projects, Jagna Niedzielska czy Marcin Popkiewicz – odbywają się średnio 4 razy w miesiącu lub częściej. Są nagrywane i umieszczane na naszej platformie edukacyjnej. Podczas takiego spotkania masz unikalną możliwość osobistego kontaktu z prowadzącym_ą. W Klubie nie zostajesz sama z wątpliwościami, ale dostajesz sprawdzone informacje prosto ze źródła.

Możesz wybierać aktywności w zależności od Twoich zainteresowań. Webinar o bezpiecznej i zdrowej diecie roślinnej nie jest dla Ciebie ciekawy? Ok. Znajdziesz dla siebie coś innego.  Na przykład rozpracowane po kolei wszystkie frakcje odpadów, webinary o mikropodróżach, uprawie warzyw, stresie klimatycznym, śladzie węglowym… Nie sposób wymienić teraz wszystkich, ponad 40 zrealizowanych tematów, ale mogę zagwarantować, że dbamy o różnorodność i nuda Ci nie grozi.

Nie tylko wiedza, ale i działanie

W Klubie działa także SEKCJA AKTYWISTEK – dziewczyny pracują nad kampanią zero waste dla seniorów, która wyświetlana jest na nośnikach Kolei Wielkopolskich! Dzięki temu wychodzimy poza swoją bańkę informacyjną i docieramy z eko treściami do szerszej grupy odbiorców.

Olga, Gosia, Monika, Kasia z pomocą Klubowej Ogarniaczki Marii przygotowały już dwie odsłony kampanii, która pokazuje, że zero waste to nie tylko moda dla młodych, ale w zasadzie powrót do tego, co nasze mamy, babcie, dziadkowie wiedzieli i wdrażali od dawna. Zobacz jak wyglądała już druga odsłona naszej kampanii:

Z tego miejsca – chciałabym bardzo podziękować Dziewczynom za zaangażowanie. Ta kampania to nasz wielki sukces! 

Dlaczego warto zacząć działać w Klubie już teraz?

To miejsce gdzie w przystępny sposób można zdobyć wiedzę,  podzielić się doświadczeniami z ludźmi, którzy którzy mają podobne zainteresowania. Zaletą jest to, że można odsłuchać poprzednie webinary i w swoim tempie zdobywać wiedzę.  Magda O.

 • oszczędzasz czas na szukaniu wiarygodnych informacji  – to my selekcjonujemy Ekspertów dla Ciebie
 • jest wygodnie! masz wszystko zebrane w jednym miejscu
 • jesteś bogatsza o fachową wiedzę, którą potrafisz mądrze wykorzystać
 • nie jesteś sama! Otrzymujesz wsparcie moje, ekspertów i społeczności klubowej
 • wprowadzasz prawdziwe eko zmiany w swoim życiu, bo w końcu wiesz JAK
 • pracujesz we własnym tempie – treści są dostępne bez żadnego limitu, a każdy webinar jest nagrany
 • masz swoją bezpieczną przestrzeń na pytania i wątpliwości, w których pomogą Ci Klubowicze i Eksperci
 • oszczędzasz pieniądze, ponieważ masz stałą zniżkę na wszystkie moje produkty.

Co konkretnie czeka na Ciebie w Klubie Ograniczam Się?

 • społeczność o wspólnych wartościach
 • dostęp do 44 webinarów (i ciągle dodajemy nowe)
 • nowość! zaplanowane ścieżki edukacyjne nastawione na rozwiązanie konkretnego problemu
 • nowość! eko mastermind – małe grupy pracujące nad swoimi celami
 • nowość! dyskusyjny klub czytelniczy
 • motywujące wyzwania np. Wyzwanie Odgracanie pomagające pozbyć się nadmiaru
 • notatki wizualne, karty pracy, quizy sprawdzające wiedzę
 • wykłady i warsztaty na żywo
 • Kranówki z Wągrowską – cotygodniowe, swobodne spotkania ze mną. Tylko dla Klubowiczów
 • spotkania integracyjne na żywo i online
 • Grupa Facebookowa, która pomaga realizować treści
 • grupa aktywistyczna realizująca prawdziwe kampanie – obecnie promującą zero waste w Kolejach Wielkopolskich 

Jak i kiedy można dołączyć do Klubu?

Bardzo fajna atmosfera, mozna wiele sie nauczyć, jest coś dla każdego poziomu wiedzy. Olga W.

Nowa, IV Edycja Klubu Ograniczam Się rusza w MARCU. Zakup dostępu jest możliwy od 21 lutego – wejdź tutaj, by sprawdzić.

Do Klubu dołączasz wykupując dostęp na 3, 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie masz możliwość przedłużenia swojego konta. Im dłuższy okres subskrypcji, tym korzystniejsze warunki.

Uwaga! Obowiązuje gwarancja stałej ceny. Oznacza to, że jeśli dołączysz do 4. edycji i – mam nadzieję – będziesz chciała uczestniczyć także w kolejnej, której cena wzrośnie, Ty za kontynuację zawsze zapłacisz tyle samo.

Klub jest otwierany tylko DWA razy do roku w wyznaczonym terminie. Nie ma tu wyjątków. Nie pomoże ckliwy mail do administratorki, dlatego nie warto odkładać zakupu na później. 

Najlepszą ofertę otrzymują zawsze osoby zapisane do listy zainteresowanych oraz wierni 😉 subskrybenci mojego newslettera. Mogę zdradzić, że te osoby dowiadują się o Klubie jako pierwsze i mogą liczyć na bonusy.  

4. edycja rusza w MARCU 2022. 

Zapraszam Cię do Klubu Ograniczam Się!

To nasz kalendarz działań webinarowych z października 2021

Mam nadzieję, że choć trochę zainteresowałam Cię Klubem. Marzy mi się, aby dołączyło do niego jak najwięcej osób, które całą tą wiedzą będą mogły dzielić się dalej. A dzięki temu wzrośnie świadomość społeczna, i w końcu, dokonamy tej eko rewolucji. Będziemy zmieniać razem Świat na lepszy. Zobaczysz, jeszcze będzie pięknie, czysto, zielono! Ale nie możemy z tym zwlekać. Trzeba działać  już teraz. Zacznij zmianę od siebie i dołącz do nas.

Zapraszam Cię do Klubu Ograniczam Się, w którym zrealizujesz swoje ekologiczne (i nie tylko) cele. Pogłębisz wiedzę na temat środowiska, segregacji śmieci, klimatu, psychologii, a także poznasz świetnych ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie.

Sądzę, że w tym wpisie poruszyłam wszystkie najważniejsze kwestie związane z Klubem, jednak jeśli masz jakieś wątpliwości, napisz do mnie w komentarzu lub mailowo kasia@ograniczamsie.com, a postaram się odpowiedzieć. 

Na podsumowanie mam jeszcze jedną opinię o Klubie, od której zrobiło mi się tak przyjemnie i ciepło w sercu. Zobacz sama 🙂

Nie mogę się nie powtórzyć i zacytuję samą siebie: nie wahaj się, klub to miejsce dla każdego i jest tu tak dobrze jak w domu u mamy z miską pomidorowej w dłoniach. Iza U. 

To co, widzimy się już wkrótce w Klubie? Daj znać, co o tym myślisz 🙂

Kasia

Previous Post Next Post

Przeczytaj jeszcze

No Comments

Leave a Reply