fbpx
Blog

Ankieta – powiedz mi, co myślisz o blogu

Niedługo blogowi Ograniczam Się stukną pierwsze urodziny. Zakończył już etap raczkowania i teraz powoli uczy się chodzić. Niedawno przeszedł zmianę domeny na własną, przez co mam nadzieję jest lepiej widoczny i łatwiej go znaleźć w sieci. Od 100 czytelników dziennie przeszedł przez fazę zdobywania popularności i teraz są dni, kiedy ma nawet 3000 odsłon! 

Wszystkim Wam jestem niezmiernie wdzięczna za odwiedzanie tego miejsca, a jednocześnie chciałabym Was zapytać bardziej szczegółowo, co o nim myślicie: podoba się czy nie podoba? Co lubicie czytać, a czego nawet nie zaczynacie? Jak Wam się podoba wizualna strona bloga? Jakie zmiany byście tu chętnie widzieli?

ankieta, blog, ograniczam się

Liczę na Waszą szczerość i otwartość. Zapraszam do wypełnienia ankiety na temat poziomu satysfakcji z bloga. W końcu jesteście moimi czytelnikami i chciałabym, żeby Wasz pobyt na tej stronie był jak najprzyjemniejszy. Jest to zarówno test dla mnie, czy wywiązuję się ze swoich zadań jako autorka, ale i wskazówka na przyszłość, w jakim kierunku strona może się rozwijać.

Ankieta jest stworzona w przyjaznym narzędziu Typeform. Składa się z 13 pytań i jest całkowicie anonimowa. Możesz wypełnić ją już teraz, zapraszam! Wyniki pojawią się na pierwsze urodziny, czyli za ok 10 dni. Do biegu, gotowi, start!

KLIKNIJ TU PO ANKIETĘ

Previous Post Next Post

Przeczytaj jeszcze

No Comments

Leave a Reply